Навчальні заняття проводили науковці та викладачі КЗ «ЖОІППО» ЖОР, КНУ імені Тараса Шевченка, ЖДУ імені І. Франка, Житомирського базового фармацевтичного коледжу та творчо працюючі вчителі хімії та біології.
Високим науковим рівнем викладання, змістовністю та практичною спрямованістю відзначені слухачами курсів навчальні заняття Смагіної Т. М., кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри методики викладання навчальних предметів, доцента КЗ «ЖОІППО» з проблеми «Теоретичні та практичні основи конструювання компетентнісного уроку»(форма занять – тренінг), Попеля П. П. кандитат хімічних наук (КНУ ім. Тараса Шевченка), науковців Костриці М. М., Хом’яка І. В., Листвана В. М., Денисюка Р. О., Поліщук Н. М., Мельниченко Р. К.
На базі фармацевтичного коледжу зі слухачами курсів проведено практичні заняття.
Викладач коледжу Ковальчук І. С., викладач вищої категорії, та методист з хімії Ткаченко Л. М. (КЗ «ЖОІППО» ЖОР) ознайомила вчителів з сучасними методами дослідження речовин, провели розв’язування експериментальних задач, досліджували та ідентифікували неорганічні та органічні речовини.
Сучасна аудиторно-лабораторна база коледжу, яка використовується для якісного та ефективного навчання студентів, сприяла проведенню навчального заняття зі слухачами курсів на високому науковому та методичному рівні.
Директору коледжу Хомік Євгеній Володимирович, заслужений працівник народної освіти України та заступник директора Бойчук Ірина Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, створили все можливе для ефективного проведення заняття.
Слухачі курсів їм дуже вдячні.
Горощенко Алла Матвіївна, творчо працюючий вчитель хімії, вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 м.Житомира ознайомила вчителів з формами і методами блочного навчання хімії.
На високому науково-теоретичному та методичному рівні з використанням форм та методів блочного і інтерактивного навчання вона провела урок з проблеми «Узагальнення та систематизація знань з теми «Основні класи неорганічних речовин» (8 клас).
Здійснено екскурсію в шкільну астрономічну обсерваторію.
Вчителі забагатили свій досвід щодо проведення шкільного демонстраційного експерименту на навчальному занятті, яке провела вчитель хімії, вчитель-методист Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 21 Чайківська С. М.
Педагог досконало володіє технікою і методикою проведення хімічного експерименту та постійно його удосконалює.
Вчитель хімії цієї школи Кібалова Н. В. ознайомила слухачів курсів з обладнанням кабінету хімії як зразкового та дотриманням правил техніки безпеки при вивченні хімії.
Слухачі курсів висловили вдячність директорам шкіл Лавриненко Н. В. та Ремінець С. О. (ЗОШ № 8, ЗОШ № 21 м. Житомира).
На високому науковому та методичному рівні провів на курсах навчальні заняття щодо розвитку здібностей та обдарованості в учнів Корнійчук П. Т., вчитель хімії, вчитель-методист Киянської ЗОШ І-ІІ ст. Новоград-Волинського р-ну.
Проведено зустріч з дитячою письменницею, лауреатом премії імені Наталії Забіли, премії імені Лесі Українки та премії імені Олени Пчілки Марією Антонівною Пономаренко.
Слухачі курсів побували на концерті Академічної хорової капели «Орея».
Навчально-тематичний план курсів виконано повністю.
Слухачі дуже вдячні за організацію та зміст навчальних занять на курсах.
Методист з хімії [підпис існує] Л. М. Ткаченко