Участь у семінарі взяли учителі області у кількості 35 осіб.
Мета заходу – ознайомлення з основними положеннями та структурою оновленої програми з трудового навчання 5-9 класів.
Завдання заходу – практичне засвоєння процесу побудови алгоритму роботи учителя зі складання календарно-тематичного планування за оновленою програмою трудового навчання.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся Пастовенський О.В. – проректор з науково-методичної роботи, доктор педагогічних наук.
Під час проведення «круглого столу» було заслухано та обговорено виступ «Основні положення та структура оновленої навчальної програми з трудового навчання» Кирилюк Р.О. – методиста лабораторії з трудового навчання Житомирського ОІППО.
У творчій атмосфері пройшли майстер-класи з розробки календарно-тематичного планування, який провела Ходзицька І.Ю. – автор підручника «Трудове навчання» (Обслуговуючі види праці) м. Київ та «Народні традиції писанкарства» – майстер-клас Шевченко Т.Г.; методиста Коростишівського будинку дитячої творчості.
Сіран А.Г., вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 м.Житомир відповіла на питання щодо організації проведення сучасного уроку за оновленою програмою з трудового навчання.
Піднято ряд актуальних питань з даної проблеми.
Відбувся обмін досвідом роботи за методом «вільний мікрофон»: «Освіта Коростенщини – реалії та перспективи» методист Басун І.О.; вчителі Кравець В.С.; Ящук С.Д., відео - презентація «Розвиток креативності у дітей з особливими освітніми потребами в умовах спеціальних шкіл-інтернатів» на базі КНЗ Коростишівської та Кмитівської спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.
За результатами роботи семінару учасники висловили власну думку щодо оновленої програми з трудового навчання та результатів семінару-практикуму.
Вчителі трудового навчання Коростишівського та Овруцького районів представили виставки народних майстрів та умільців.